Informator telefoniczny - Kontakt - Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informator telefoniczny

 

Komenda Powiatowa Policji
w Radziejowie
88-200 Radziejów ul. Kościuszki 31

tel. 542318400
fax. 542318447
 
email: epuap-radziejow@bg.policja.gov.pl

e-mail
 
Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie
nadkom. Karol Konopacki
 
tel. 542318405
 
Komendant przyjmuje interesantów w każdy wtorek w godz. 14:00 do 17:00.
 
Dzielnicowi pracujący w Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie, Posterunku Policji w Piotrkowie Kujawskim i Topólce:
 
 
 
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim
 
Posterunek Policji
w Piotrkowie Kujawskim
88-230 Piotrków Kujawski ul. Wyzwolenia 8

tel. 542318520
fax. 542318524

 

Posterunek Policji w Topólce

Posterunek Policji
w Topólce
87-875 Topólka 23

tel. 542318530
fax. 542318534
 

 

Stanowisko łączeniowo-informacyjne
Dyżurny KPP
542318400
997
Komendant KPP 542318405
I Zastępca Komendanta KPP 542318405
Sekretariat Komendanta KPP 542318405
Naczelnik Wydziału Kryminalnego 542318417
Z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalnego 542318408
Naczelnik Wydziału Prewencji 542318402
Z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji 542318448
Oficer Prasowy 542318415
Kadry 542318404
Specjalista Wydziału Prewencji 542318409
Kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego 542318428
Informatyka 542318410
Asystent d/s nieletnich 542318414
Dzielnicowi miiasto i gmina Radziejów 542318445
Dzielnicowi gmina Dobre 542318457
Dzielnicowi gmina Osięciny 542318456
Finanse 542318446
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim 542318520
Posterunek Policji w Topólce 542318530

Metryczka

Data publikacji 13.06.2009
Data modyfikacji 10.04.2018
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Dawid Janus
Osoba udostępniająca informację:
Dawid Janus KPP Radziejów Zespół ds. Informatyki
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Krasucki

Nawigacja

do góry