Praca w Policji

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie 1/2018 Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie

o naborze na wolne stanowisko pracy – technika Zespołu ds. Informatyki Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie (pracownik cywilny)

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie pilnie poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: technik Zespołu ds. Informatyki

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie ul. Kościuszki 31     88-200 Radziejów

Miejsce wykonywania pracy:

Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- wprowadzanie do bazy danych wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym,

- wprowadzanie zdarzeń drogowych do bazy danych,

- wprowadzanie rozstrzygnięć, zakazów w ruchu drogowym,

- rejestrowanie zatrzymanych dokumentów,

- obsługa  programów policyjnych,

- sprawdzanie punktów karnych dla osób fizycznych,

- sprawdzanie osób, pojazdów, rzeczy i dokumentów drogą radiową,

- wykonywanie zadań nieetatowego inspektora ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca w siedzibie urzędu.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

- praca biurowa,

- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy,

- nie występują uciążliwe/szkodliwe warunki pracy,

- budynek częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych (toaleta w budynku głównym przystosowana dla osób niepełnosprawnych, winda prowadząca na parter budynku, brak jednak udogodnień do poruszania się między kondygnacjami budynku).

Inne:

brak

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne

wykształcenie: średnie o kierunku bhp, wyższe lub wyższe podyplomowe o kierunku bhp

pozostałe wymagania niezbędne

- obywatelstwo polskie

- samodzielność,

- komunikatywność,

- organizacja pracy własnej,

- kreatywność,

- umiejętność obsługi programów komputerowych,

- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe:

- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie informatyki

- doświadczenie zawodowego w pracy w dziale informatycznym,

- doświadczenia zawodowego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

- umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokument i oświadczenia:

- list motywacyjny i życiorys,

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

- oświadczenie  kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie kandydata  o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Termin składania dokumentów:

30.07.2018r.

ul. Kościuszki 31

88-200 Radziejów

z dopiskiem: oferta zatrudnienia na stanowisko cywilne

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie urzędu lub listownie (decyduje data stempla pocztowego). Oferty nadesłane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres do korespondencji, numer telefonu, e-mail. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie. Osoby zakwalifikowane do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o jego terminie.

Dodatkowe informacje można uzyskać po nr telefonu (054) 2318411

Pliki do pobrania

  • Data publikacji 17.07.2018 15:19
    (pdf 54.02 KB)

Metryczka

Data publikacji : 17.07.2018
Data modyfikacji : 17.07.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Tomczak
Marcin Krasucki